Težak poraz odbojkašica EatonSremTempo

0

Težak poraz koje su mlade odbojkašice Srema doživele proteklog vikenda u velikom derbiju u Futogu ostavio je dubok trag, od koga nisu mogle da se oslobode ni do danas.

Počela je ekipa Srema odlično utakmicu i dobila prvi set sa 25:20. I u drugom setu krenule su dobro i povele sa 4:0, ali gošće su izjednačile povele i tako igrale do kraja utakmice. Trener Nešić izmenama i čestim tajm autima pokušavao je da spase što se spasti može, ali danas odbojkašice Kleka bile su odlične i nisu dozvolile da ispuste pobedu.

Poraz je ubedljiv 1:3 po setovima 25:20/20:25/15:25/14:25/. Mora se i dalje boriti jer drugi ide u baraž, pa tu priliku ne bi smeli propustiti.

Verujemo i dalje u naše mlade odbojkašice, treba samo jedna pobeda i sve će se vratiti na svoje mesto.

EatonSremTempo: Lečić, Babić, Marjanović, Zdjelar, Savić, Ubavić, Tadić L 1, Lukić kap. Koprić L2, Zubac, Đurđević i Delić.
Trener Goran Nešić, pomoćni trener Dragan Radovanović i statističar Marko Petrenj.