Šuljam zauzeo čelo tabele

0

Proteklog vikenda fudbaleri Napretka iz Šuljma savladali su ekipu Planinca iz Ležimira rezultatom 3:2 i time preuzeli lidersku poziciju u GFL Sremska Mitrovica.

U početku utakmice domaći fudbaleri brzo stižu do vođstva od 2:0. Međutim, tada je došlo i do opuštanja u njihovoj igri tako da su borbeni gosti izjednačili na 2:2 do isteka prvih 45 minuta. U nastavku utakmice Napredak se malo trgao, zaigrao bolje, a rezultat svega toga je još jedan gol u mreži Planinca, za konačnih 3:2.

Strelci za domaće: Micic, Milovuković i Takač, a za goste Mačkić i Srđan Savić. Napredak ulazi u seriju pobeda kojim ističe kandidaturu za najviši plasman. Agilna uprava pod vođstvom predsednika Gorana Ostojića zadovoljna je ostvarenim u dosadašnjem delu sezone. Trener Sava Roljic je složio kockice i Napredak niže pobede. Treba istaći i vrlo dobru igru gostiju iz Lezimira.