Radnički SM ubedljiv u drugom poluvremenu

0

FK Radnički – FK Vršac /Vršac/ 2:0 /0:0/, gledalaca 200, sudija Kalafat Dino /Novi Sad/ strelci: Skorupan u 60 i Ninković u 70min. za Radnički.

Radnički je nadigrao i zasluženo pobedio ekipu Vršca rezultatom 2:0, ali tek u drugom poluvremenu.

Prvo poluvreme proteklo je u ravnopravnoj igri, u kojoj su obe ekipe imale povremeno inicijativu i po koju šansu za gol. Najbolju šansu imali su fudbaleri Radničkog u 11min. kada je Simikić Đ sa nekih 6-7m. pokušao da lobuje golmana Mugošu i pogodio prečku.

Drugo poluvreme Radnički je krenuo silovito. Preuzeo je potpuno inicijativu. Ređali su se napadi, tako da gosti nisu mogli doći do izražaja. U 60m. posle izvanredno organizovanog napada Skorupan je na njemu svojstven način postigao vodeći gol. Posle učestalih napada u 70m. i Ninković se upisao u listu stelaca za konačnih 2:0.

Raspoloženi navijači Radničkog aplauzom su svoje ljubimce ispratili u svlačionicu.

Radnički: Petrović, Savinović, Lovrić, Simikić Đ, Novaković, Simikić N, Bojić, Skorupan, Kovačić, Ninković, Savić
igrali su: Milojević, Lukić i Barić
Trener Darko Baljak, pom. trener Budimir Mitrović.