Pobeda košarkaša „Železničara“

0

Košarkaši inđijskog „Železničara“ zabeležili su pobedu u utakmici 16. kola Prve regionalne lige, grupa Sever. Na trećem uzastopnom gostovanju savladali su ekipu „Odžaka“, 78:87.
Posle prvog poluvremena delovalo je da će Inđinčani u Odžacima zebeležiti rutinsku pobedu. U trećoj četvrtini domaći igrači pogađaju nekoliko vezanih šuteva i uspevaju da smanje razliku i utakmicu uvedu u egal u poslednjoj deonici.

„Naši igrači pojačavaju ritam u odbrani u poslednjoj četvrtini, ostaju „mirne glave“ u napadu i uspevaju da slome i poslednji otpor domaćina. Pružili smo šansu svim igračima u ovoj utakmici a oni su dali svoj doprinos važnoj pobedi, pred komšijski derbi sa „Starom Pazovom“ istakao je Saša Lero, trener KK „Železničar“ Inđija.

U okviru 17. kola Prve regionalne lige, grupa Sever, KK „Železničar“ u subotu , 20. februara dočekuje ekipu KK „Stara Pazova“. Nakon 16. kola, KK „Železničar“ zauzima šestu poziciju na tabeli sa 25 bodova.