Pobeda Eaton Srem Tempa

0

Sremska Mitrovica. Eaton Srem Tempo – AS /Beograd/ 3:1 (30:28, 25:12, 19:25, 25:21). Sala Mitrovačke gimnazije, gledalaca 80.

Igračice Eaton Srem Tempa pojavile su se na utakmici sa AS-om iz Beograda u novim plavim dresovima ali ta promena nije uticala na njihovu igru koja je bila standardna kao i u prethodnim mečevima. Protivnik iz Beograda igrao je odlično ali su Mitrovčanke uspele da prelome na razliku prvi set u svoju korist zahvaljujući odličnim blokovima Tamare Đurđević koja je na mreži zaustavila dva napada AS-a.

Drugi set su domaće igračice lako dobile da bi se u trećem opustile prepustivši ga protivnicama. Četvrti set je opet doneo sigurnu igru domaćeg tima a gošće se na samom kraju prišle na tri poena razlike što nije bilo dovoljno za iznenađenje. Kod domaćih standardno dobre su bile najiskusnije Lećič i Mihajlović ali ni ostale igračice nisu loše igrale.

Takmičenje u Prvoj odbojkaškoj ligi se nastavlja za dve nedelje kada sledi utakmica u Futogu protiv prvoplasirane ekipe na tabeli ŽOK Futog-a koja je u jesenjem delu prvenstva jedina pobedila Eaton Srem Tempo na domaćem terenu u Mitrovici.
eaton-srem-tempo-2
Eaton Srem Tempo: Trajković (2), Lečić (4), Babić(5), Marjanović (6), Savić (8), Tadić (10), Lukić (11), Koprić (12), Kapetanović (13), Mihajlović (14), Zubac (15) i Đurđević (16).
Trener Nešić, pomoćni trener Raženović i statističar Petrenj.

AS: Rajinac, Đorđević, Đapa, Manot, Radanović, Balmazović, Čurović, Parović, Đorđević, Jeremić, Radosavljević i Dejanović.