Održano Okružno prvenstvo u plivanju za osnovne i srednje škole

0

Sremska Mitrovica. Pod pokroviteljstvom Gradske uprave za kulturu, sport i omladinu, a u organizaciji Sportskog saveza grada, Saveza sporta za sve i Saveza za školski sport na bazenu Oaza, održano Okružno prvenstvo u plivanju za osnovne i srednje škole.

Učestvovalo je 96 takmičara iz Inđije, Rume, Slankamena, Vrdnika, N Pazove, Laćarka i Sremske Mitrovice.

PLASMAN TAKMIČARA MITROVAČKIH UČENIKA:

KRAUL 50m. osnovne škole
1 – 4 razred dečaci:
4. Sergej Kuzmanović OŠ J.J.Zmaj
1 – 4 razred devojčice:
1. Ana Popović OŠ J.J.Zmaj
2. Sara Milovanović OŠ D.R.Narod Mač. Mitrovica
5 – 6 razred devojčice:
1. Kristina Uzelac OŠ J.Popović
7 – 8 razred dečaci:
3. Jovan Jović OŠ J.J.Zmaj
5. Pavle Ničković OŠ J.Popović
8. Danilo Durać OŠ T.V. Lebarnik Laćarak

100m. KRAUL srednje škole
dečaci:
1. Zoran Bukovac Mitrovačka Gimnazija
devojčice:
1. Ana Plavšić Mitrovačka Gimnazija
2. Danijela Jelić Mitrovačka Gimnazija

PRSNO 50m. osnovne škole
1 – 4 razreda dečaci:
1. Marko Vučenović OŠ J. Popović
5 – 6 razredi dečaci
1. Aleksandar Živković OŠ Sv. Sava
5 – 6 devojčice:
5. Sara Popović OŠ T.V.Lebarnik
7 – 8 razredi dečaci
1. Aleksa Kopćić OŠ J. J. Zmaj
2. Jovan Jokić OŠ Sv. Sava
3 Matija Hegediš OŠ J.J. Zmaj
7- 8 razredi devojčice
1. Miša Lukić OŠ B.P.Pinki

PRSNO 100m. srednje škole
1. Luka Golubović Mitrovačka Gimnazija

LEĐNO 50m. osnovne škole
1 4 razreda dečaci
1. Bogdan Sapun OŠ J.Popović
2. Vuk Nikitović OŠ J.Popović
1 – 4 razreda devojčice
1. Milica Vuković OŠ B.P.Pinki
5 – 6 razredi dečaci
1. Ivan Roman OŠ J.Popović
5 – 6 razredi devojčice
1. Anja Nikitović OŠ J. Popović
7 – 8 razredi dečaci
1. Krsta Popov OŠ J.J.Zmaj
2. Srđan Savić OŠ J.J.Zmaj Šašinci

LEĐNO 100m. srenje škole
1. Milan Mirnić SMŠ Draginja Nikšić
2. Stanko Savić Mitrovačka Gimnazija

DEVOJČICE
1. Aleksandra Nikolić SMŠ Draginja Nikšić

DELFIN 50m. osnovne škole
1 – 4 razred devojčice
1. Sara Gavrilović OŠ J.J.Zmaj
5 – 6 razredi devojčice
1. Lana Gavrilović OŠ J.J.Zmaj
7 – 8 razredi dečaci
1. Stevan Sapun OŠ J.Popović
2. Nemanja Antić OŠ B.P.Pinki
7 – 8 razredi devojčice
1. Deana Jelić OŠ Sv. Sava

DELFI 100m. srednje škole dečaci
1. Miloš Mirnić SEŠ 9.Maj
devojčice
1. Iva Bogdanović Mitrovačka Gimnazija

Tri prvoplasirana takmičara dobijaju diplome.
Dva prvoplasirana takmičara sa Okružnog takmičenja imaju direktno pravo nastupa na Olimpijskim igrama Učenika Republike Srbije u Vranju od 9 – 15. 05. 2016g.

Izvor: sirmiuminfo.rs

Podeli.

Ostavite komentar

four × three =

Created by smartcode