Ko je koga doveo u letnjem prelaznom roku u OFS Pećinci

0

DONJI SREM 2015 (Pećinci): Aleksandar Nikolić, Stefan Milošević, Nikola Stanković, Sava Mirković, Marko Milovanović, Miloš Savić, Stefan Beljković, Nemanja Dinčić, Nikola Mitrović, Uroš Petković, Nemanja Sekulić, Pavle Radojčić, Petar Ilić i Ognjen Ranisavljević, po članu 30/1; Vojislav Drpa, Srđan Babić, Veselin Nešković, Milorad Stojčević, Zoran Jelača iNenad Nenadov (Vitez, Subotište), Milan Košutić (BSK, Bešenovo), Nebojša Kokinović (Sloven, Sibač), Saša Poznanović (Mladost 1935, Prhovo), Goran Karić (Sloboda, Donji Tovarnik); Miloš Milijašević (Hajduk 1932, Šimanovci), Miloš Gmizić, Luka Nebrigić, Aleksa Velikić, Nenad Mitrović i Nikola Nikolić (Napredak, Popinci), po članu 30/2.

SLOBODA (Donji Tovarnik): Radenko Perić, Nikola Vračević, Veljko Vidakov i Lazar Nebrigiš (Donji Srem, Pećinci); Nemanja Mrkajić (Podunavac, Belegiš), po članu 30/2.

KUPINOVO: Miša Petković (Podunavac, Belegiš); Nemanja Simović i Miloš Čeko (BSK, Batajnica), Branislav Timotić (Lokomotiva, Železnik); Stefan Jovičić (Budućnost, Zvečka); Jovan Pajić (Borac, Progar); Miodrag Miljuš (Jedinstvo, Surčin); Petar Popović (Sremac, Vojka); Nikola Ristivojević (Donji Srem, Pećinci); Filip Matić (Srem, Sremski Mihaljevci); Aleksandar Matić (Zemun), Nemanja Košutić (Radnički, Novi Beograd) po članu 30/2; Mladen Vukašinović (Lovac, Karlovčić), Miloš Trajković, Vladimir Ristović i Stefan Gačić (Jedinstvo, Surčin), po članu 30/3; Ognjen Garašanin, Milovan Rudić, Miloš Milijašević, Petar Klinčarević, Blagota Marković i Nikša Vujanović, po članu 30/1.

NAPREDAK (Popinci): Aleksandar Sretković, Nikola Bošnjak i Miloš Lazarević (OFK Brestač); Matija Gemeri (Donji Srem, Pećinci); Marko Savi (Mladost 1935, Prhovo); Jovan Filipović (BSK 1925, Batajnica) i Nemanja Košutić (Dunav, Stari Banovci), po članu 30/2; Vladimir Jovičić, po članu 30/1.

GRANIČAR (Obrež); Milan Vukić, Ivan Naumov i Željko Masal (Kameni, Ašanja); Milan Živanović (Sremac, Deč); Milan Živić, Đorđe Čavić i Nenad Živanović (Partizan, Vitojevci); Srđan Drljača (Tvrđava, Petrovaradin), Milorad Isakov, Slobodan Mihajlović, Miloš Mihajlović. Mihajlo Diklić i Ognjen Đuričić (Kupinovo) po članu 30/2; Slobodan Jovanović, Mateja Jovanović, Ivan Jovanović, Milenko Verkić, Mihajlo Isakov, Nikola Pošarac, Jovan Vuksan, Sava Džakula i Aleksandar Peterović, po članu 30/1.

OFK BRESTAČ: Uroš Galić (Zmaj 1953, Zemun), Aleksandar Perišić (Dizel, Bare) i Dalibor Marković (Donji Petrovci), po članu 30/2, Nikola Radaković, po članu 30/1.

ŠUMAR (Ogar): Radislav Aleksić (Graničar, Obrež), Nenad Dragosavac (Srem, Sremski Mihaljevci), Savo Štulić, Aleksandar Zujić, Srđan Krnjulac, Goran Vračević, Ivan Vračević, Milan Đokić i Slađan Plavšić (Mladost 1935, Prhovo), Bogdan Blanuša (Kameni, Ašanja) i Bojan Bućan (Kupinovo), po članu 30/2.

VITEZ (Subotište): Nikola Milivojević, Ivan Stepanov, Dejan Stojanović, Bojan Bežanović, Darko Trajković, Aleksandar Trajković, Aleksandar Radaković, Miloš Radaković i Milan Matić, po članu 30/1; Milić Grujičić i Filip Petaković (Sloboda, Donji Tovarnik), Marko Maksimović (Mladost 1935, Prhovo) i Miloš Kojić (Srem, Sremski Mihaljevci), po članu 30/2; Miloš Šimšić, po članu 30/3.

SREM (Sremski Mihaljevci): Nikola Ognjenović (Sloga, Krnješevci), Nenad Dragosavac, Nemanja Kuburović i Đorđe Dević (Šumar, Ogar), po članu 30/2); Miloš Žeželj, po članu 30/1.

HAJDUK 1932 (Šimanovci): Nebojša Samardžija, Božidar Dragović, Mihajlo Šljkić, Aleksa Radosavljević, Antonio Milić, Miloš Vučićević,Bogoljub Dragović i Dalibor Aleksić, po članu 30/1; Vuk Jovanović, Aleksandar Lemajić i Mihajlo Vojkić (Donji Srem, Pećinci); Vujadin Tošović (OFK Brestač), Miroslav Ignjatović i Marko Bogunović (Sloga, Krnješevci); Miloš Tešić, Igor Vuletić i Dušan Mandić (Srem, Sremski Mihaljevcj); Dejan Svilar, Ivan Jezdimirović i Mirko Kelebuda (Mladost 1935, Prhovo); Marko Petković (Kupinovo) i Mladen Mihić (Mladost, Buđanovci) po članu 30/2; Srboljub Ilić (Hajduk 1932, Šimanovci), po članu 30/3.

KAMENI (Ašanja): Ognjen Nikolić, Radovan Dobrašinović, Petar Ivančok i Dimitrij Gavrilović , po članu 30/1.

SLOVEN (Sibač): Dražen Vukašin, Stevan Vučković, Ivica Stojaković, Jovan Miladinović (Šumar, Ogar), Dejan Vasić (Mladost 1935, Prhovo), Marko Tojaga (Vitez, Subotište), po članu 30/2.

MLADOST 1935 (Prhovo): Nemanja Drljić, po članu 30/1; Savo Ninić (Napredak, Popinci), po članu 30/2.

LOVAC (Karlovčić): Miloš Đorđević i Nemanja Glušac, po članu 30/1.

RASKID UGOVORA: FK Donji Srem i Igor Nešić sporazumno raskinuli profesionalni ugovor broj 42/1-2014; FK Donji Srem i Matija Šegavac sporazumno raskinuli profesionalni ugovor broj 45/1-2014.

USTUPANJE IGRAČA: Donji Srem 2015 (Pećinci) i Šumar (Ogar) i igrač Nemanja Despotović zaključili su ugovor o ustupanju br 01-01/16 od 15. avgusta 2016. godine do 15.juna 2017. godine, odnosno, do letnjeg prelaznig roka 2017. godine.

Podeli.

Ostavite komentar

two + nineteen =

Created by smartcode